Z inicjatywy Grzegorza SQ2RBY, w dniu 07.12.2023r. w siedzibie klubu odbyło się spotkanie członków i sympatyków PUTu. Całość „spiął” Sławek SQ2HCZ rozsyłając na listę mailingową pomysł Grzegorz.

Długi przestój klubowy spowodowany był między innymi remontem zarówno siedziby, jak i „otoczenia”. Miłe zaskoczenie czekało na nas wszystkich, gdyż klub zyskał „strefę komfortu”, którą możecie zobaczyć na poniższej relacji foto.

Smaczku „mikołajkowego” dodał fakt, iż spod skrzydeł klubu w dniu wczorajszym – kolega Adam zdał egzamin radiooperatora w służbie amatorskiej w bydgoskiej Delegaturze UKE. Adam był jedną z 8 osób podchodzących do egzaminu i jedną z 6, które egzamin ten, zaliczyło.

Żeby tych dobrych wiadomości było mało, również w dniu wczorajszym zawitał do klubu Krzysztof – kolejny adept sztuki operatorskiej, zainteresowany łącznościami radiowymi, fascynat przede wszystkim emisjami cyfrowymi.

Jak na spotkanie grudniowe przystało, omówiliśmy mijający rok, a także poruszyliśmy tematy związane z działalnością na kolejny rok. Dyskusja zaowocowała nowymi pomysłami oraz dopięciem tych, które od dłuższego czasu chodziły po naszych głowach. O szczegółach oczywiście poinformujemy w niedalekiej przyszłości.

A na zakończenie roku, SP2PUT powraca ze zmodernizowanym SDRem. Start niebawem 😉

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz