W związku z zakończeniem przeprowadzki powracamy do regularnych spotkań w środę.
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie klubowe w najbliższą środę na godzinę 17:30 już do nowej siedziby. Mieści się ona w pokoju B201 na drugim piętrze budynku B w campusie głównym UTP przy ul Kaliskiego 7 (dawniej budynek B oznaczony był jako 2.2).

Na przestrzeni ostatnich miesięcy udało się wznowić działanie (już w nowej lokalizacji) między innymi klubowego WebSDRa oraz APRSa a także uruchomić budowany od podstaw przemiennik SR2UVF. Ale na tym nie poprzestajemy, działamy dalej!

Dziękujemy za każdą pomoc w poczynionych do tej pory działaniach każdemu kto służył pomocą w każdej formie. Każdego komu dobro klubu SP2PUT nie jest obojętne zapraszamy do współpracy.

Mam nadzieję do zobaczenia w środę!

Rafał SP2RCH
Prezes AKK SP2PUT przy UTP w Bydgoszczy


0 komentarzy

Dodaj komentarz