Witamy w gronie licencjonowanych operatorów! Egzamin zdany na 5!

Egzamin_9.5.2014

 

 

 

 

 

 

Niezmiernie miło mi poinformować, że bardzo duża grupa licząca 34 osoby, świetnie zdała dziś egzamin na świadectwo klasy A operatora urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej.

IMG_2895

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy!

Egzamin został przeprowadzony w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 55-57. Była to dodatkowa sesja egzaminacyjna, zorganizowana dzięki uprzejmości Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Dyrektorowi Delegatury UKE w Bydgoszczy – Panu Mirosławowi Kaweckiemu bardzo dziękuję w imieniu organizatorów i uczestników egzaminu!

Do egzaminu przystąpiło 34 kandydatów w tym 8 Kobiet!

Utrzymaliśmy zeszłoroczny rekord udziału Pań w skali kraju. 🙂

IMG_2891

 

 

 

 

 

 

 

 

Głównemu organizatorowi egzaminu – Inspektorowi Łączności Komendy Chorągwi ZHP, hm. Witoldowi – SP2JBJ – należą się szczególne podziękowania!

Uprzejmie dziękuję Zarządowi Bydgoskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców OT-04 za patronat, a Prezesowi Zbigniewowi – SQ2ETN – za doskonałą promocję PZK.

Egzamin na świadectwo operatora jest zawsze Świętem w środowisku krótkofalarskim. Organizatorzy i zdający dzisiejszy egzamin na kilka godzin stali się uczestnikami niezwykle ekscytującego wydarzenia i wspaniałej atmosfery, która pojawia się tylko tam, gdzie ludzi łączy prawdziwa pasja.

Serdecznie  wszystkim nowym Operatorom w imieniu Klubowiczów SP2PUT gratuluję i życzę wielu DX-ów oraz pielęgnowania pasji krótkofalarskiej!

Sławomir SP2JST

[nggallery id=”61″]


0 komentarzy

Dodaj komentarz