Wygląda na to, że koniec 2017 roku upłynie dla OT04 PZK pod dobrymi auspicjami. Już od jakiegoś czasu można wyczuć coraz silniejszy wiatr pozytywnych zmian.

PZK jest nie tylko oficjalnym reprezentantem interesów polskich krótkofalowców na arenie międzynarodowej, lecz przede wszystkim immanentnym elementem regionalnego i lokalnego życia krótkofalarskiego. Wielu z nas uważa, że rozwój każdej organizacji krótkofalarskiej sprzyja umacnianiu całego ruchu.

Mocno wierzę, iż szybko nadejdzie czas, gdy „nawykowe” krytykowanie władz OT04 przestanie „być w dobrym tonie” i „modne”, a zmieni się w lokalną twórczą dyskusję prowadzoną w konstruktywnym duchu.

Humorystyczna trawestacja sytuacji komunikacyjnej do wymiaru krótkofalarskiego mogłaby wyglądać następująco:

„ – A co tam nowego w Zarządzie OT04?

– Ee, wiecie, o nich to już nie da się złego słowa powiedzieć!

– No to zmieniamy pasmo i idziemy robić DXy na KFach”.

 

Ponieważ nie wszyscy Klubowicze i Sympatycy SP2PUT znajdują się na automatycznej oddziałowej liście mailingowej, za zgodą Witka SP2JBJ, zamieszczam poniżej treść maila, który dziś wpłynął do naszego Klubu:

„Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!
Nadchodzący świąteczny i najcudowniejszy okres w roku sprzyja refleksjom nad dotychczasową działalnością Zarządu OT04 i jest doskonałą okazją do zainicjowania zmian, które poprowadzą w stronę pozytywnych rozwiązań w funkcjonowaniu OT04.
Dokonaliśmy wewnątrz Zarządu bardzo poważnego „rachunku sumienia”, czego efektem są ostatnie propozycje i aktywności – m. in. doskonalenie komunikacji wewnątrzoddziałowej.
Bardzo serdecznie dziękujemy władzom Klubów i ich Członkom za konstruktywne głosy krytyki pod naszym adresem i propozycje konkretnych rozwiązań funkcjonalnych i organizacyjnych.
Ponieważ głos Krótkofalowców – aktywistów wzięliśmy już sobie do serca, pragniemy także poznać zdanie, opinie, sugestie i propozycje Wszystkich Krótkofalowców z naszego Oddziału.
Uprzejmie prosimy Szanowne Koleżanki i Szanownych Kolegów o nadsyłanie swoich uwag, sugestii i propozycji działań na adres e-mailowy: informacje@ot04.pl  z dopiskiem w tytule „Sugestia, znak”, ponieważ sugestie będę przyjmowane tylko od członków oddziału, którzy się przedstawili i podpisują się pod sugestiami, do dnia 23 grudnia 2017 roku, gdyż na 28 grudnia (czwartek) zwołujemy specjalne zebranie Zarządu OT 04 PZK, które w całości poświęcone będzie udoskonaleniu funkcjonowania Oddziału dla dobra regionalnej społeczności Krótkofalowców.
Osoby pragnące zabrać głos w dyskusji nad przyszłością naszego Oddziału bardzo serdecznie zapraszamy nie tylko 28 grudnia, lecz także we wtorki w godz.: 15.30 – 17.30 na ul. Modrzewiową 25.
Licząc na każdy konstruktywny głos, zapraszamy do łączności z członkami Zarządu (uprzejmie prosimy o wywołanie nas po znaku – jeśli akurat nie będziemy na nasłuchu, a pozyskamy informację o potrzebie kontaktu – odpowiemy jak najszybciej) na częstotliwości 145,450 MHz FM.
Prezes Zarządu OT04 PZK
Witold SP2JBJ”

Pragnę zaapelować do Klubowiczów i Sympatyków SP2PUT: Wesprzyjmy radą kierownictwo OT04!

Sławomir SP2ST

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz