W tym roku na 6. Zjeździe Technicznym Krótkofalowców SP  „BURZENIN 2017” nasz Klub SP2PUT był reprezentowany przez zespół w składzie: Elżbieta SP2DFW, Andrzej SP2CA, Wojciech SP2GPS, Edward SP2JP, Jakub SP2OFS, Robert SP2ROB, Sławomir SP2ST.

 

 

 

 

 

 

 

 

Według organizatorów w przedsięwzięciu uczestniczyło około 600 osób, zdaniem ochrony obiektów – o 100 ludzi więcej…

Tegoroczny zjazd był także rekordowy pod względem ilości i jakości wydarzeń; poza tradycyjnymi wykładami, wystawami i giełdą, wielkim zainteresowaniem cieszyły się: ćwiczenia EmCom, zawody strzeleckie, zawody UKF w dwóch turach, zawody ARDF senior i junior, „Talon na balon”.

Zdaniem wszystkich uczestników z naszego Klubu, zjazd w Burzeninie jest najbardziej interesującym wydarzeniem w krótkofalarskim kalendarzu SP.

Poniżej kilka fotografii udostępnionych przez Wojciecha SP2GPS.