Nasza witryna została poddana modyfikacjom w celu akredytowania jej do systemu Google News.

Jest to długofalowy proces po zakończeniu którego najnowsze informacje zamieszczone na naszej witrynie mają szanse pojawić się w serwisach newsowych z zakresu nauki i techniki. Dzięki temu jest szansa spopularyzowania naszego klubu oraz naszego hobby po przez dotarcie do znacznej liczby internautów. Będzie to wymagało wprowadzenia większego porządku oraz nastawienia się na działania lokalne związane ze społecznością miasta Bydgoszczy.

Zamontowany kilka tygodni temu system rejestracji odwiedzin dostarcza już ciekawych informacji. Liczba odwiedzających stronę klubową to od 20 do 60 osób dziennie.

Przez ostatnie 30 dni:

  • witrynę odwiedziło 510 osób,
  • obejrzały one łącznie 2500 stron,
  • średni czas pobytu na witrynie klubowej to 3 min. 15 sekund,
  • średnia ilość obejrzanych stron przez osobę odwiedzającą to  2,5 strony,
  • odwiedzający wygenerowali 205 fraz, dzięki którym trafili na naszą stronę.

 

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz