Nadchodzi wiosna  🙂 Radość i gwar w Klubie SP2PUT 🙂 
Nowi Członkowie, nowi Kandydaci na Krótkofalowców i członków Klubu, świeże idee i pomysły… Ciepła koleżeńska atmosfera i wymiana doświadczeń. Każdy uczy się czegoś nowego od każdego innego Klubowicza, nawet ci najbardziej krótkofalarsko doświadczeni i utytułowani… 😀 

P3090024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wczorajsze środowe spotkanie było zdominowane przez prace przy uruchomieniu głosowej pogodynki, drobną konserwację systemu antenowego na dachu akademika, rozwiązywanie problemów przy instalacji sterowników do urządzeń krótkofalarskich pod różnymi systemami komputerowymi oraz konfigurowanie ustawień programu APRSdroid, filtrów i portów serwerów.
Najnowszą wersję programu do pracy /radiowej i internetowej/ w systemie APRS można pobrać z poniższych linków:
https://aprsdroid.org/
https://aprsdroid.org/download/

Andrzejowi SP2CA życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i radości z nowych sukcesów w pracy terenowej!

Nadchodzi wiosna  🙂 Radość i gwar w Klubie SP2PUT 🙂 

Sławomir SP2ST


0 komentarzy

Dodaj komentarz