Tegoroczne tradycyjne spotkanie Klubowiczów było chyba najliczniejsze w historii działania SP2PUT, gdyż przy gwiazdkowym stole spotkało się aż 19 pasjonatów krótkofalarstwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Z okolicznościowymi adresami do Klubowiczów zwrócili się: Prezes ASŁK i Wiceprezes SP2PUT – Grzegorz SQ2RBY, który dokonał podsumowania minionego roku i nakreślił plany na przyszłość, Wiceprezes ASŁK i Skarbnik SP2PUT – Andrzej SP2CA, który omówił zasoby kadrowe i materialne Klubu oraz zamierzenia w zakresie krótkofalarskich szkoleń, a także Klubowy kronikarz – Sławomir SP2ST, który skoncentrował się na krótkofalarskich i społecznych osiągnięciach SP2PUT, zaspokajaniu potrzeb afiliacyjnych, pasji i przyjaźni łączącej Klubowiczów.

Niezwykle interesującym technicznym akcentem spotkania była prezentacja Mateusza SP2EMB, który zademonstrował małe elektroniczne cacko – wielosystemowy cyfrowy przemiennik, który wkrótce zostanie zainstalowany w miejsce wysłużonego urządzenia destarowego.

Wielogodzinną dyskusję, która była kontynuowana także w pomieszczeniach klubowych, zdominowała problematyka doskonalenia wyposażenia i funkcjonowania Akademickiej Sieci Łączności Kryzysowej.

Do zobaczenia za rok przy świątecznym Klubowym stole!  🙂