25 kwietnia startujemy w zawodach SP DX RTTY. Zawody trwają 24 godziny i startujemy w kategorii multioperator w związku z tym zapraszam do zabawy w tym 24godzinnym maratonie, szczególnie że chcemy powalczyć o czołowe pozycje. Nasza stacja zostanie na czas zawodów wyposażona w dwa TRXy i oddzielne układy antenowe aby możliwe było monitorowanie równoległe monitorowanie minimum dwóch pasm. Od strony informatycznej całość będzie spięta w sieci lokalnej.

W najbliższą klubową środę przygotujemy przepniemy układ antenowy KF na dwa osobne fidery oraz dokonamy konfiguracji drugiej stacji.

Startujemy w sobotę od godziny 14 tej czasu lokalnego.

Operatorzy zainteresowani pracą w zawodach lub pomocą w nasłuch (także zdalnym) proszeni są przesyłanie zgłoszeń na mój email.

Sławek SQ2HCZ


0 komentarzy

Dodaj komentarz