Stowarzyszenie Miłośników Starego Fordonu oraz Fundacja Dum Spiro, Spero w dniu 11 listopada 2017 roku na Rynku w Starym Fordonie organizują obywatelskie obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość poprzedzona zostanie mszą św. w intencji ojczyzny, która odprawiona zostanie o godz. 12:30 w kościele pw. św. Mikołaja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program obchodów: https://www.facebook.com/stowarzyszeniemilosnikowstaregofordonu/posts/1686606981411038

Nie zabraknie udziału krótkofalowców OT04 PZK!

W odrestaurowanej Synagodze przy ul. Bydgoskiej 22, przekształconej w prężny ośrodek kultury, od godz. 14.25 prezentowana będzie Wystawa sprzętu radiowego Bydgoskiej Eltry, której Kustoszem jest Witold SP2JBJ.

Zaprzyjaźnione Harcerskie Kluby Łączności SP2ZCI Emiter i SP2ZAO Dromader uruchomią swoje polowe radiostacje i zorganizują pokazy łączności.

Gorąco zachęcam Klubowiczów i Sympatyków SP2PUT do udziału w Starofordońskim Święcie Niepodległości i odwiedzenia naszych przyjaciół krótkofalowców!

Sławomir SP2ST


0 komentarzy

Dodaj komentarz