Miło nam poinformować, że mimo niespodzianek i utrudnień przy uruchamianiu przemiennika w docelowej lokalizacji (m.in. braku anteny – poprzednia Diamond F-718 uległa siłom natury i upływowi czasu) z ponad tygodniowym poślizgiem, dodatkowymi nieplanowanymi pracami udało nam się w dniu dzisiejszym (2019-VI-27) wystartować SR2UVF we właściwej lokalizacji z duplekserem oraz anteną Diamond X-300N (od Irka) na wysokości ok. 85m n.p.m.

  Zachęcamy do testów i dzielenia się uwagami. Prosimy o przekazywanie wszelkich informacji odnośnie pracy przemiennika.

  W pracach montażowych brali udział: Rafał SQ2YBE, Edward SP2JP, Sławek SQ2HCZ, Wojtek SP2GPS, Rafał SP2RCH, Andrzej SQ2FRB.

Więcej informacji o przemienniku oraz jego status dostępny jest na stronie:

http://sr2uvf.ampr.org

 

Andrzej SQ2FRB


0 komentarzy

Dodaj komentarz