Wczorajsze spotkanie Grupy Przyjaciół Adama (GPA) było niecodzienne pod wieloma względami:

wizyta Prezesa PZK Waldemara 3Z6AEF była całkowitą niespodzianką, gdyż Piotr SP2JMR i Andrzej SP2CA „nie puścili pary z ust”,  😉

założyciel GPA i jej Prezes Adam SQ2BNT nie mógł uczestniczyć z obiektywnych powodów rodzinnych,  🙁

w spotkaniu wzięło udział 5 Klubowiczów SP2PUT: Andrzej SP2BPS, Andrzej SP2CA, Józef SP2CWO, Marcin SP2SJ, Sławomir SP2ST. 🙂

spotkanie odbywało się najpierw w Sali głównej (specjalnie pozostawionej do dyspozycji GPA), a następnie w bardziej kameralnych, tradycyjnych warunkach – w Sali GPA na antresoli.

Dla lokalnego środowiska krótkofalarskiego nie jest tajemnicą, że spotkania Grupy Przyjaciół Adama słyną z walorów poruszanej problematyki i pasji w krótkofalarskiej dyskusji. Nie inaczej było także wczoraj wieczorem.

Obecność Prezesa Prezydium Zarządu Głównego Polskiego Związku Krótkofalowców Waldemara 3Z6AEF i Sekretarza Prezydium ZG PZK Piotra SP2JMR – członka GPA, nie tylko rozszerzyła zakres tematyczny i uniosła poziom aż do problemów „całokształtu”, lecz także podgrzała bardzo twórczą dyskusję. Tak pasjonującej debaty, w której namiętnie polemizują wszyscy! uczestnicy, mogłoby pozazdrościć niejedno sympozjum naukowe.  🙂

W imieniu Grupy Przyjaciół Adama składam wszystkim Klubowiczom i Sympatykom SP2PUT najpiękniejsze życzenia radości na Święta Bożego Narodzenia i szczęścia w Nowym Roku oraz zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się 12 stycznia 2018 roku.  🙂

Spotkania Grupy Przyjaciół Adama

Znacznik GPA na SP2PUT WebSDRze

Sławomir SP2ST

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz