Po ponad 6 latach przyszła pora na zmianę strony klubowej. Głównym motorem zmian jest popularyzacja urządzeń mobilnych z dostępem do internetu, a tym samym potrzeba dostosowania naszej strony także do mniejszych ekranów w tabletach, w szczególności w telefonach.

Główne zmiany

  • Banner główny posiada linki do stron społecznościowych: Facebook, Twitter, YouTube.
  • Główne menu nawigacyjne znajduje się na górze strony w wersji na komputer. Dla urządzeń mobilnych jest ono dostępne jako rozwijane z prawego górnego narożnika.
  • Nagłówki wpisów są obecnie skracane automatycznie. Dzięki temu, przegląd najnowszych wpisów jest bardziej czytelny. Znikają także z nagłówka obrazki – można dodać jedną ilustrację przy edycji wpisu w sekcji „obrazek wyróżniający” – prawy dolny róg okna edytora.
  • Nagłówki wpisów poza datą, otrzymały także informacje o autorze wpisu.

Dopracowania wymaga jeszcze połączenie logo „Akademicka Sieć Łączności Kryzysowej”. Przydałaby się czarna wąska obwódka w pliku png z logo.

 

I na koniec ostatni rzut okiem na starą stronę 😉

Sławek SQ2HCZ


0 komentarzy

Dodaj komentarz