Wspólnymi siłami z udziałem dużej ilości kawy oraz batoników energetycznych, 😉 działając z myślą o Was – użytkownikach, uruchomiliśmy w czeluściach HamNETu nowe usługi. Wierzymy, że nasza praca pozwoli dostrzec potencjał HamNETu i zachęci do dołączania do sieci krótkofalowców mających jeszcze wątpliwości. 😉

  Pod adresem http://forum.sp.ampr.org znajduje się forum, które dla wygody użytkowników dostępne jest także z Internetu. Forum ma charakter otwarty dla osób czytających, do zabierania głosu na forum konieczna jest rejestracja.
Zachęcamy do rejestracji z HamNETu (adresacja 44/8), użytkownik taki zostaje wyróżniony znaczkiem „HamNET” przy loginie.
  Każdy zarejestrowany użytkownik forum będący licencjonowanym krótkofalowcem może wnieść o dostęp do kolejnej usługi, która została przez nas uruchomiona w sieci HamNET – chmury znajdującej się pod adresem http://hamcloud.ampr.org
Pojemność konta chmury to obecnie 5GB; wkrótce możliwe będzie zwiększenie pojemności konta, zależnie od możliwości technicznych naszych serwerów po modernizacji.

Zachęcamy do korzystania z uruchomionych usług. 🙂

Grzegorz SQ2RBY & Andrzej SQ2FRB

P. S. Już wkrótce nowe ciekawe usługi 😉


0 komentarzy

Dodaj komentarz