Serwis twojapogoda.pl oraz wiele innych serwisów pogodowych podaje prognozy dotyczące orkanu mającego budować się nad Danią i później kierującego się w stronę Białorusi gdzie na jego trasie znajdzie się północna część naszego kraju.

Tego typu zjawiska są bardzo trudne do przewidzenia i prognozy mogą okazać się zarówno przesadzone jak również zbyt delikatne. Warto wziąć to pod uwagę i obserwować zarówno informacje z różnych serwisów prognozujących pogodę jak i pogodę za oknem. Miejmy nadzieję, że prognozowane zjawiska jednak okażą się dużo słabsze i nie wyrządzą wielu szkód.

Członków Akademickiej Sieci Łączności Kryzysowej proszę monitorowanie sytuacji pogodowej oraz alarmowanie w przypadku zauważenia niepokojących zdarzeń z tym związanych.

Koordynator ASŁK Grzegorz SQ2RBY


0 komentarzy

Dodaj komentarz