W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 czasu lokalnego odbyło się kolejne sprawdzenie łączności w ramach Akademickiej Sieci Łączności Kryzysowej.

Stacja sztabowa SP2PUT, której operatorem był Kolega Andrzej SP2CA – Zastępca Koordynatora ASŁK, przez ponad pół godziny odbierała raporty słyszalności oraz informacje o rodzaju zasilania i lokalizacji od zgłaszających się stacji. Wielu krótkofalowców pracowało ze stacji mobilnych oraz terenowych. Poza członkami naszego Klubu w tym sprawdzeniu łączności zgłaszali się także inni krótkofalowcy. W sumie w ćwiczeniu uczestniczyło 20 radiostacji + stacja sztabowa SP2PUT. Poniżej lista uczestników:

SP2BPS/M

SP2ST/M

SQ2RBY/P

SP2OFS/M

SP2MCO/M

SP2DGG

SP2GPS

SP2JP

SP2FVN

SP2MKY

SP2DTW

SP2ROB

SP2WH

SQ2OSD/P

SP2BP/P

SP2MKR/P

SQ2BNW/P

SQ2FRB

SP2EMB/M

SP2DFW

Wszystkim uczestnikom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za zaangażowanie i liczymy na dalszą współpracę w rozwijaniu Akademickiej Sieci Łączności Kryzysowej. 🙂 🙂

Koordynator ASŁK Grzegorz SQ2RBY