jtallert-jt65-hfDobra informacja dla użytkowników emisji JT65. Pojawiła się nowa wersja programu który wspiera pracę JT-65-HF. Program ten pośredniczy z bazami danych programów logujących m.in. HRD dzięki czemu można logować łączności bezpośrednio w programie JT65-HF. Dodatkowo dostajemy cały zestaw funkcji do śledzenia aktywności na paśmie dzięki którym zostajemy automatycznie powiadomieni o tym że na pasmie pracuje, jest słyszany nowy kraj, kontynent lub poszukiwany operator.

wersja 2.6.3 nie jest łatwa do znalezienia w sieci ponieważ z jakiś powodów program jest rozpoznawany jako wirus – także sam autor ma z tym problem i na jego stronie link został zdjęty.

Dlatego jest do pobrania tutaj dodatkowo spakowany zipem – programy antywirusowe mogą podnieść alarm. Ja po prostu wrzuciłem program na białą listę.

JTAlert_2.6.3_Setup

Sławek sq2hcz

Kategorie: Oprogramowanie

0 komentarzy

Dodaj komentarz