eQTCeMK QTC to specjalistyczny Serwis Krótkofalarski dedykowany dla licencjonowanych nadawców i nasłuchowców. Obejmuje: eMK QTC, eArchiwum oraz eNews.

Publikowane wiadomości, a także zasoby archiwalne Serwisu są niezwykle pożytecznym narzędziem, przede wszystkim dla czynnych w eterze i wymagających radiooperatorów.

eMK QTC preferuje contesting, DX-ing, informacje na temat dyplomów krótkofalarskich i różnego rodzaju współzawodnictwa. Nie brakuje też tematyki historycznej, techniki i radiowego humoru.

Unikalną zaletą Serwisu jest fakt, że jest on całkowicie współredagowany przez krótkofalowców, którzy sami określają jego zawartość. Dzięki temu powstały takie programy wyczynowe jak: PGA-PZK, PGA-ZAWODY, SPFF, SPCWC, SPCC czy też SP-QSL Galeria.

Mając swobodny dostęp do Serwisu eMK QTC nie trzeba samemu tracić czasu na długotrwałe poszukiwania w Internecie. Tu wszystko jest już opracowane lub przetłumaczone. Dzięki temu zaoszczędzony czas, można poświęcić na pracę krótkofalarską na pasmach radiowych.

Redaktorem Naczelnym Serwisu jest wybitny krótkofalowiec, niezwykle zasłużony dla naszego ruchu – Kolega Sylwester Jarkiewicz SP2FAP.

Wszystkich Klubowiczów i Sympatyków SP2PUT gorąco zachęcam do subskrypcji eMK QTC!

Koszt rocznej prenumeraty jest raczej symboliczny, na poziomie naszej składki klubowej 🙂 . W sprawie bliższych informacji proszę kontaktować się bezpośrednio z Kolegą Sylwestrem SP2FAP qtc@post.pl    

http://qtc.suchacz.eu/news.php

Sławomir SP2ST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz