phoca_thumb_l_img_6602W dniu 06.11.2010 około godziny 11:00 zakończyła się druga sesja w tym roku na Świadectwo Radioperatora w Służbie Radiokomunikacyjnej Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Organizatorem był Akademicki Klub Krótkofalowców SP2PUT w Bydgoszczy.

Do egzaminu przystąpiło 26 osób. Pytania zorganizowane były w formie testów z podziałem tematycznym na 4 grupy w każdej po pięć pytań.

Najmłodsza uczestniczka egzaminu Sandra 10 lat.

phoca_thumb_l_img_6595

Przystępujący do egzaminu przed jego rozpoczęciem tryskali optymizmem i radością. Po uśmiechu na każdej twarzy dało się odczuć przyjemną atmosferę choć można było też, zauważyć delikatny wzrost adrenaliny, na krótko przed wejściem na salę w celu sprawdzenia tożsamości. Na początku nastąpiło zapoznanie uczestników egzaminu z Komisją i omówione zostały zasady przebiegu egzaminu. Rozdano materiały i wystartowano czas odliczający do końca sesji.

Podczas egzaminu panowała spokojna atmosfera i jak się okazało, wszyscy egzaminowani zakończyli pisanie testu przed czasem. Poziom adrenaliny nie opadł jednak szybko, ponieważ rozpoczęło się oczekiwanie na ogłoszenie wyników. Część w wyciszeniu oczekiwała na wyniki, inni niepewnie przeglądali swoje notakti w celu poszukiwania odpowiedzi na zadane w teście pytania. Po kilkudziesięciu minutach od zakończenia egzaminu, Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki, które były zadowalające dla wszystkich egzaminowanych, przyszłych nadawców grona krótkofalarskiego. Wszystkie osoby które w dniu 06-11-2010r przystąpiły do egzaminu na Świadectwo Radiooperatora w Służbie Radiokomunikacyjnej Urzędu Komunikacji Elektronicznej zdały pomyślnie test.
Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i życzymy wielu sukcesów na pasmach amatorskich. Z amatorskimi pozdrowieniami od całego grona SP2PUT, do usłyszenia.

[nggallery id=”10″]

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz