Dziękujemy Wszystkim Szanownym Gościom za zaszczycenie swoją obecnością wczorajszego krótkofalarskiego spotkania w miejscowości Pień.   🙂 🙂 🙂

Na początku impreza miała mieć skromny, warsztatowy i klubowy charakter, a okazała się być małym zjazdem regionalnym. Mamy nadzieję, że była także krokiem ku dalszej konsolidacji inowrocławskiego środowiska krótkofalowców – dziękujemy za tak liczne przybycie. Ogromnie ucieszyła nas wizyta kolegów z Terespola Pomorskiego, zaprzyjaźnionego Harcerskiego Klubu Łączności Emiter SP2ZCI i Grupy Przyjaciół Adama z częstotliwości 439,700 MHz.

 

 

 

 

 

 

 

Kłaniamy się za bardzo pochlebne recenzje, które wyrażono dziś podczas wczesnoporannego cotygodniowego spotkania Old Timers Club w paśmie 80 m.

Raduje nas jednoznaczna opinia wszystkich uczestników, że takich spotkań powinno się organizować więcej…

Ponieważ nie wszyscy mają konto na Facebooku, „przeklejamy” umieszczone tam wczoraj fotografie autorstwa Grzegorza SQ2RBY i za zgodą Wiktora SP2RXV (dzięki!) załączamy w galerii zdjęcia jego autorstwa.

Kolejne materiały dokumentujące krótkofalarskie spotkanie na miejscu dawnego zamku krzyżackiego w miejscowości Pień będą sukcesywnie umieszczane na klubowej stronie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia! 🙂

 

 

 


1 komentarz

Dodaj komentarz