Akademicka Sieć Łączności Kryzysowej wspierając i promując działania Wydziału Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Bydgoszczy /WZK UMB/ w kształtowaniu pozytywnych postaw społecznych wobec problematyki bezpieczeństwa, gorąco zaprasza na stronę internetową „Bezpieczna Bydgoszcz” na oficjalnym portalu miasta.

http://www.bydgoszcz.pl/miasto/bezpieczna-bydgoszcz/

Link do „Bezpiecznej Bydgoszczy” został dodatkowo wyróżniony na głównej stronie Klubu SP2PUT.

 

 

 

 

 

 

„Bezpieczna Bydgoszcz” umożliwia całodobowy kontakt telefoniczny i informatyczny z dyżurnymi Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Na portalu można zapoznać z aktualnymi ostrzeżeniami i komunikatami dla mieszkańców miasta Bydgoszczy, przestudiować raport dobowy dla miasta i powiatu, przejrzeć dane statystyczne i pogodowe.

Na szczególną uwagę Szanownych Klubowiczów, Sympatyków SP2PUT i pozostałych Kolegów Krótkofalowców oraz Wszystkich Szanownych Gości odwiedzających naszą internetową stronę, zasługuje doskonały dział „ABC Bezpieczeństwa”.

W uzgodnieniu z WZK UMB, część niezwykle potrzebnych, ważnych danych teleadresowych i merytorycznych ze sfery bezpieczeństwa, włączymy do rozwijanej /aktualna wersja to 1.0.2/ aplikacji na platformę Android „ASŁK EmCom”, na którą będzie można liczyć nawet w sytuacji całkowitego offline’u.

komunikaty/aslk-emcom-aplikacja-na-urzadzenia-z-androidem/

Fanów mediów społecznościowych zapraszamy na Facebookową stronę „Bezpiecznej Bydgoszczy”.

https://www.facebook.com/Bezpieczna-Bydgoszcz-357359534620653/?fref=ts